Detta är en OZ-fälg av modellen Hyper XT HLT Grey Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Fälgens ET-mått är 18 mm. Navhålet på OZ Hyper XT HLT Grey Polished är 71.6 mm stort. En uppsättning OZ Hyper XT HLT Grey Polished kan bli din för endast 7199 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 199 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Grey Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Hyper XT HLT Grey Polished från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 10.5" och ET 18 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 18 mm.
OZ Hyper XT HLT Grey Polished, 21"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
20"-fälg av modellen Hyper XT HLT Grey Polished från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 66 mm.