Hyper XT HLT Grey Polished 21" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. OZ Hyper XT HLT Grey Polished har en fälgbredd som är 10.5". OZ Hyper XT HLT Grey Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 20 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. Du hittar mer information om OZ Hyper XT HLT Grey Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 199 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Grey Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
21"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 20 mm.
OZ Hyper XT HLT Grey Polished, 21"-fälg, 10.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 18 mm.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 31 mm. OZ OZ Hyper XT HLT G.Blk är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
OZ OZ Hyper XT HLT G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 45.