Denna 17"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3400 kronorsklassen. Fälgen heter OZ Rally Raid M.Blk och den tillverkas av OZ. Bredden på denna fälg är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 139.7 mm och 6 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för OZ OZ Rally Raid M.Blk är 25 mm. Centrumhålet är 106. mm stort. BytHjul säljer idag OZ OZ Rally Raid M.Blk för 3334 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 334 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Rally Raid M.Blk |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 139.7 |
| Bultcirkel | 6/139.7 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 106. mm |
17"-fälg av modellen OZ Rally Raid M.Blk från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett ET-mått på 35 mm.
17"-fälg av modellen OZ Rally Raid G.Bronze från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett ET-mått på 25 mm.
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett inpressningsdjup på 25 mm. Modellen heter OZ Rally Raid M.Blk.
Rally Raid Black från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 25 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 6/139.7.