Rial M12X Polar Silver är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Rial. Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för M12X Polar Silver är 34 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. Du hittar mer information om Rial M12X Polar Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 507 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M12X Polar Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från Rial på 19" med modellnamnet M12X Polar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 52 mm.
M12X Polar Silver från Rial. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
20"-fälg från Rial av modellen M12X Polar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 20 mm.
Denna 19"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 53 mm. Modellen heter M12X Polar Silver.