Med ett pris på 2865 kronor är Rial M12X Polar Silver ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 52 mm. Rial M12X Polar Silver har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul säljer idag Rial M12X Polar Silver för 2865 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 865 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M12X Polar Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 52 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Rial M12X Polar Silver, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 34 mm.
M12X Polar Silver från Rial. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Denna 19"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 52 mm. Modellen heter M12X Diam Black Pol.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 52 mm. Rial M12X Diam Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.