Denna 20"-fälg från Rial har modellnamnet M12X Diam Black Pol. Bredden på denna fälg är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 20 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Rial M12X Diam Black Pol 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 031 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M12X Diam Black Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från Rial på 20" med modellnamnet M12X Diam Black Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 48 mm.
Denna 19"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 52 mm. Modellen heter M12X Diam Black Pol.
Rial M12X Diam Black Pol, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 61 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. Rial M12X Diam Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.