Terra White Blue Lettering 17" är en snygg fälg som tillverkas av Sparco. Fälgbredden för denna variant av Sparco Terra White Blue Lettering är 7.5". Sparco Terra White Blue Lettering har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 100 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/100.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Terra White Blue Lettering är 48 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 63.3 mm. Sparco Terra White Blue Lettering är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Sparco Terra White Blue Lettering från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 398 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Sparco |
|---|---|
| Modell | Terra White Blue Lettering |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
Denna 16"-fälg från Sparco har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Terra White Blue Lettering.
16"-fälg från Sparco av modellen Terra White Blue Lettering. Bultcirkeln är 4/100, bredden 16" och ET-måttet 37 mm.
Sparco Terra White Blue Lettering, 16"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
Sparco Sparco Gravel Bronze, 17"-fälg, 8" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 45 mm.