Med ett pris på 2372 kronor är ATS Evolution Silver ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Evolution Silver har en bredd på 7". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 43 mm. Navhålet på ATS Evolution Silver är 57.1 mm stort. BytHjul säljer idag ATS Evolution Silver för 2372 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 372 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
ATS Evolution Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 43.
ATS Evolution Anthracite, 18"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.
Denna 18"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Evolution Silver.
Denna 18"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Evolution Grey.