Med ett pris på 2598 kronor är ATS Auvora Dark Grey ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. ATS Auvora Dark Grey har en fälgbredd som är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Auvora Dark Grey kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 20 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. BytHjul säljer ATS Auvora Dark Grey 20" i sin webbshop för 2598 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 598 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 20 mm. ATS Auvora Silver är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 39.
19"-fälg från ATS av modellen Auvora Dark Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 26 mm.
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Auvora Dark Grey.