ATS Competition 2 Matt Black Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. Denna fälg är 9" bred. Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 50 mm. ATS Competition 2 Matt Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. En uppsättning ATS Competition 2 Matt Black Polished kan bli din för endast 4852 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 852 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Competition 2 Matt Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från ATS av modellen Competition 2 Matt Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 30 mm.
Competition 2 Matt Black Polished 20" från ATS med 9" bredd och ET på 39 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Competition 2 Matt Black Polished Lip 18" från ATS med 8.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 52 mm.