ATS har många snygga fälgar i sitt utbud och Competition 2 Matt Black Polished Lip 18" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av ATS Competition 2 Matt Black Polished Lip är 8.5". ATS Competition 2 Matt Black Polished Lip har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Competition 2 Matt Black Polished Lip är 30 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om ATS Competition 2 Matt Black Polished Lip 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 802 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Competition 2 Matt Black Polished Lip |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från ATS av modellen Competition 2 Matt Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 30 mm.
Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
20"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.
Competition 2 Matt Black Polished 20" från ATS med 9" bredd och ET på 39 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.