ATS Competition 2 Matt Black Polished är en fälg på 20" från ATS. Denna fälg är 9" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna variant av Competition 2 Matt Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 39 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. ATS Competition 2 Matt Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 4144 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 144 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Competition 2 Matt Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
20"-fälg från ATS av modellen Competition 2 Matt Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 30 mm.
20"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.
Competition 2 Matt Black Polished Lip 18" från ATS med 8.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 52 mm.