Denna 17"-fälg från ATS har modellnamnet Auvora Silver. Bredden på denna fälg är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 51 mm. Denna fälg har ett navhål som är 57.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Auvora Silver 17" är en snygg fälg för 2195 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 195 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
17"-fälg av modellen Auvora Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 51 mm.
Auvora Silver 17" från ATS med 6.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
17"-fälg av modellen Auvora Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 36 mm.
ATS Auvora Silver, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.