ATS Auvora Dark Grey är en fälg på 17" från ATS. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på ATS Auvora Dark Grey är 5/112.
Inpressningsdjupet för ATS Auvora Dark Grey är 51 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. BytHjul säljer ATS Auvora Dark Grey 17" i sin webbshop för 2328 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 328 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
ATS Auvora Silver, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 51 mm.
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Auvora Dark Grey.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 29 mm. ATS Auvora Dark Grey är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
Auvora Dark Grey från ATS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 36 mm. Bultcirkeln är 5/112.