En snygg fälg på 17" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Auvora Silver. Bredden på denna fälg är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 36 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul säljer idag ATS Auvora Silver för 2270 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 270 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Auvora Dark Grey från ATS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 36 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Auvora Dark Grey från ATS är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 36 mm. Bultcirkeln är 5/112.
ATS Auvora Silver, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
ATS Auvora Silver, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 51 mm.