En snygg fälg på 19" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Auvora Silver. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 39 mm. Navhålet på ATS Auvora Silver är 66.6 mm stort. ATS Auvora Silver kan du köpa från BytHjul för endast 2776 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 776 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Auvora Silver från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 39.
ATS Auvora Silver, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
19"-fälg från ATS av modellen Auvora Dark Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 26 mm.