En snygg fälg på 16" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Auvora Silver. Bredden på denna fälg är 6.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 42 mm. Navhålet på ATS Auvora Silver är 57.1 mm stort. Du hittar mer information om ATS Auvora Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 489 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 42.
Auvora Silver från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från ATS på 16" med modellnamnet Auvora Silver. Bultcirkeln är 5/100, bredden 6.5" och ET-måttet är 47 mm.
Fälg från ATS på 19" med modellnamnet Auvora Silver. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 42 mm.