Denna 16"-fälg är ett utmärkt alternativ i 1500 kronorsklassen. Fälgen heter Auvora Silver och den tillverkas av ATS. Denna fälg är 6.5" bred. ATS Auvora Silver har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 100 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/100.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 47 mm. Denna variant av Auvora Silver har ett navhål/centrumhål som är 57.1 mm stort. ATS Auvora Silver är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa ATS Auvora Silver från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 464 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Auvora Silver från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
ATS Auvora Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 42.
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 42.
Fälg från ATS på 16" med modellnamnet Auvora Dark Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 6.5" och ET-måttet är 46 mm.