Denna 18"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2100 kronorsklassen. Fälgen heter Evolution Anthracite och den tillverkas av ATS. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Evolution Anthracite har en bredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Evolution Anthracite kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. En uppsättning ATS Evolution Anthracite kan bli din för endast 2015 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 015 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Anthracite |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
ATS Evolution Anthracite, 18"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.
Denna 18"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Evolution Grey.
Denna 18"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Evolution Silver.
18"-fälg från ATS av modellen Evolution Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 43 mm.