Antares Gloss Black 16" är en snygg fälg som tillverkas av ATS. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 50 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för ATS Antares Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1439 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 439 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.
Antares Gloss Black 16" från ATS med 6.5" bredd och ET på 33 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 41 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.
Antares Silver från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.