Med ett pris på 4382 kronor är ATS Passion Gloss Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Denna fälg är 10.5" bred. ATS Passion Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
Inpressningsdjupet för ATS Passion Gloss Black är 64 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 71.6 mm stort. BytHjul säljer idag ATS Passion Gloss Black för 4382 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 382 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 64 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 64 mm. Modellen heter Passion Gloss Black Polished.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 21" och har en bultcirkel på 5/130.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 21 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.