En snygg fälg på 21" från Breyton. Denna modell har Breyton valt att kalla för Fascinate Matt Black. Denna fälg är 10.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 44 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. Breyton Fascinate Matt Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Breyton Fascinate Matt Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 399 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fascinate Silver från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Fascinate Matt Black från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.