Om du letar efter bra 21"-fälgar kan Breyton Fascinate Matt Black vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Breyton Fascinate Matt Black har en bredd på 9". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Glöm inte kolla att ET 41 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Breyton Fascinate Matt Black 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 929 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 41.
Fascinate Matt Gun metal 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fascinate Matt Gun metal 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Breyton Fascinate Silver, 21"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.