Detta är en Breyton-fälg av modellen Topas Hyper Silver. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". Denna fälg är 9" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 25 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag Breyton Topas Hyper Silver för 9429 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 429 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Topas Hyper Silver |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. Breyton Topas Hyper Silver är 22" och har en bultcirkel på 5/120.
Breyton Topas Hyper Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 25.
20"-fälg av modellen Breyton Topas M.Blk från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. Breyton Topas Hyper Silver är 22" och har en bultcirkel på 5/112.