LS Black 21" är en snygg fälg som tillverkas av Breyton. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Breyton LS Black har en fälgbredd på 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Glöm inte kolla att ET 35 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av LS Black har ett navhål/centrumhål som är 74.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Breyton LS Black 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 669 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
LS Silver 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
21"-fälg av modellen LS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Breyton LS Black, 22"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
22"-fälg av modellen LS Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.