Detta är en Breyton-fälg av modellen LS Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". Fälgbredden för denna variant av Breyton LS Black är 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 74.1 mm stort. BytHjul säljer Breyton LS Black 22" i sin webbshop för 7249 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 249 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
22"-fälg av modellen LS Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Denna 22"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter LS Gun Metal.
Breyton LS Black, 21"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
LS Silver 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.