Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 7700 kronorsklassen. Fälgen heter LS Silver och den tillverkas av Breyton. Fälgbredden för denna variant av Breyton LS Silver är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för LS Silver är 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 74.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 7619 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 619 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Silver |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Denna 22"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter LS Gun Metal.
Breyton LS Black, 22"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
LS Silver 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
21"-fälg av modellen LS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.