LS Silver 21" är en snygg fälg som tillverkas av Breyton. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Breyton LS Silver har en bredd på 9". Breyton LS Silver har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Denna variant av LS Silver har ett navhål/centrumhål som är 74.1 mm stort. LS Silver 21" är en snygg fälg för 7049 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 049 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Silver |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
21"-fälg av modellen LS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Breyton LS Black, 21"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
22"-fälg av modellen LS Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Denna 22"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter LS Gun Metal.