Breyton GTS Silver är en fälg på 20" från Breyton. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Denna fälg har ett navhål som är 72.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Du hittar mer information om Breyton GTS Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 459 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
GTS Gun Metal från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Denna 20"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GTS Black.
Denna 18"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GTS Gun Metal.
Breyton GTS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.