LS Silver 20" är en snygg fälg som tillverkas av Breyton. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Inpressningsdjupet för Breyton LS Silver är 46 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72.5 mm stort. BytHjul säljer Breyton LS Silver 20" i sin webbshop för 6099 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 099 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
20"-fälg från Breyton av modellen LS Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 46 mm.
LS Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.
20"-fälg av modellen LS Black från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
18"-fälg från Breyton av modellen LS Gun Metal. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 48 mm.