Med ett pris på 6039 kronor är Breyton LS Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgens bredd är 9.5". Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för LS Black är 46 mm. Navhålet på Breyton LS Black är 72.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Breyton LS Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 6039 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 039 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 46 mm. Breyton LS Silver är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
20"-fälg av modellen LS Black från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
LS Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Breyton LS Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 42.