Detta är en Breyton-fälg av modellen LS Silver. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgens bredd är 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Denna variant av LS Silver har ett navhål/centrumhål som är 72.5 mm stort. LS Silver 20" är en snygg fälg för 5889 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 889 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
20"-fälg av modellen LS Black från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 46 mm. Breyton LS Silver är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
20"-fälg från Breyton av modellen LS Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 46 mm.
20"-fälg från Breyton av modellen LS Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.