Breyton Fascinate Matt Black är en fälg på 22" från Breyton. Breyton Fascinate Matt Black har en fälgbredd som är 11.5". Breyton Fascinate Matt Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Breyton Fascinate Matt Black har ett centrumhål (navhål) på 72.5 mm. Breyton Fascinate Matt Black kan du köpa från BytHjul för endast 10069 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 069 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 11.5" bredd och ET 30.
Fascinate Silver från Breyton. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Fascinate Matt Black från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.