Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 10500 kronorsklassen. Fälgen heter Fascinate Silver och den tillverkas av Breyton. Bredden på denna fälg är 11.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.5 mm. Du hittar mer information om Breyton Fascinate Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 469 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Silver |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 11.5" bredd och ET 30.
22"-fälg från Breyton av modellen Fascinate Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 22" och ET-måttet 30 mm.
Denna 21"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Fascinate Silver.
Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.