LS Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av Breyton. Bredden på denna fälg är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 42 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Breyton LS Black har ett centrumhål (navhål) på 72.5 mm. En uppsättning Breyton LS Black kan bli din för endast 4949 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 949 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
LS Black 19" från Breyton med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
20"-fälg av modellen LS Black från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
20"-fälg från Breyton av modellen LS Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 46 mm.
20"-fälg från Breyton av modellen LS Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.