Breyton LS Black är en fälg på 20" från Breyton. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet för Breyton LS Black är 35 mm. Detta är en fälg med 72.5 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 6159 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 159 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
20"-fälg av modellen LS Black från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
LS Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Breyton LS Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 42.
LS Black 19" från Breyton med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.