Denna 21"-fälg från Breyton har modellnamnet LS Silver. Fälgbredden för denna variant av Breyton LS Silver är 10". Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna variant av LS Silver kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 38 mm. Navhålet på Breyton LS Silver är 74.1 mm stort. En uppsättning Breyton LS Silver kan bli din för endast 7319 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 319 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Silver |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Breyton LS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 38.
LS Black 21" från Breyton med 10" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
LS Silver 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
22"-fälg av modellen LS Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.