En snygg fälg på 19" från Breyton. Denna modell har Breyton valt att kalla för Spirit R Matt Gun metal. Bredden på denna fälg är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av Spirit R Matt Gun metal kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 42 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72.5 mm stort. Spirit R Matt Gun metal 19" är en snygg fälg för 5459 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 459 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Spirit R Matt Gun metal |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
20"-fälg av modellen Spirit R Matt Gun metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 46 mm.
Breyton Spirit R Matt Gun metal, 20"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 30 mm.
Spirit R Matt Gun metal från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Spirit R Matt Gun metal 21" från Breyton med 10" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.