Breyton Spirit R Matt Gun metal är en fälg på 20" från Breyton. Bredden på denna fälg är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Detta är en fälg med 72.5 mm stort navhål. Du hittar mer information om Breyton Spirit R Matt Gun metal genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 249 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Spirit R Matt Gun metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Spirit R Matt Gun metal från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Denna 19"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Spirit R Matt Gun metal.
20"-fälg av modellen Spirit R Matt Gun metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 46 mm.
Spirit R Matt Black från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.