Breyton Spirit R Matt Gun metal är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Breyton. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 46 mm. Centrumhålet är 72.5 mm stort. En uppsättning Breyton Spirit R Matt Gun metal kan bli din för endast 6009 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 009 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Spirit R Matt Gun metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Spirit R Matt Gun metal från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Denna 19"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Spirit R Matt Gun metal.
Breyton Spirit R Matt Gun metal, 20"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 30 mm.
Spirit R Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.