Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 6600 kronorsklassen. Fälgen heter Spirit R Silver och den tillverkas av Breyton. Breyton Spirit R Silver har en fälgbredd som är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 46 mm. Breyton Spirit R Silver har ett centrumhål (navhål) på 72.5 mm. Du hittar mer information om Breyton Spirit R Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 569 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Spirit R Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Spirit R Matt Gun metal från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Spirit R Matt Black från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Breyton Spirit R Matt Gun metal, 20"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 30 mm.
Spirit R Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.