Breyton Spirit R Matt Black är en fälg på 20" från Breyton. Fälgbredden för denna variant av Breyton Spirit R Matt Black är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Denna variant av Spirit R Matt Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 46 mm. Detta är en fälg med 72.5 mm stort navhål. Spirit R Matt Black 20" är en snygg fälg för 6249 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 249 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Spirit R Matt Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Spirit R Matt Gun metal från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Fälg från Breyton på 20" med modellnamnet Spirit R Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10" och ET-måttet är 46 mm.
Breyton Spirit R Matt Gun metal, 20"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 30 mm.
20"-fälg av modellen Spirit R Matt Gun metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 46 mm.