Breyton LS Black är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Breyton. Bredden på denna fälg är 11.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 30 mm. Navhålet på Breyton LS Black är 74.1 mm stort. En uppsättning Breyton LS Black kan bli din för endast 7899 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 899 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Denna 22"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter LS Silver.
Breyton LS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 11.5" bredd och ET 30.
Breyton LS Black, 21"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
LS Black 21" från Breyton med 10" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.