LS Silver 22" är en snygg fälg som tillverkas av Breyton. Fälgens bredd är 11.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 30 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 74.1 mm. LS Silver 22" är en snygg fälg för 8199 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 199 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Silver |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Breyton LS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 11.5" bredd och ET 30.
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. Breyton LS Black är 22" och har en bultcirkel på 5/120.
LS Silver 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
LS Silver från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.