Om du letar efter bra 22"-fälgar kan EtaBeta Combat Matt Black vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 15 mm. EtaBeta Combat Matt Black har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul säljer idag EtaBeta Combat Matt Black för 8028 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 028 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Combat Matt Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 18"-fälg från EtaBeta har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett inpressningsdjup på 15 mm. Modellen heter Combat Matt Black.
Fälg från EtaBeta på 20" med modellnamnet Combat Matt Black. Bultcirkeln är 6/139.7, bredden 9" och ET-måttet är 15 mm.
22"-fälg av modellen Combat Matt Black från EtaBeta. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 20 mm.
EtaBeta Combat Matt Black, 22"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 33 mm.