EtaBeta Combat Matt Black är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från EtaBeta. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Fälgens cirkeldiameter är 130 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/130 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för EtaBeta Combat Matt Black är 20 mm. Centrumhålet är 84.1 mm stort. EtaBeta Combat Matt Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa EtaBeta Combat Matt Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 028 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Combat Matt Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
Combat Matt Black från EtaBeta. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 6/130.
Combat Matt Black från EtaBeta är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Combat Matt Black 22" från EtaBeta med 10" bredd och ET på 15 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
EtaBeta Combat Matt Black, 22"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 33 mm.