Stellar Glossy Black 22" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 25 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. GMP Stellar Glossy Black kan du köpa från BytHjul för endast 5260 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 260 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Stellar Glossy Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
22"-fälg från GMP av modellen Stellar Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 37 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 37 mm. GMP Stellar Silver är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Stellar Black Machined Lip. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9" och ET-måttet är 45 mm.
22"-fälg av modellen Stellar Black Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.