GMP Rebel Shiny Black är en fälg på 21" från GMP. Denna fälg är 9" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 42 mm. Denna fälg har ett navhål som är 57 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Rebel Shiny Black 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 008 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Shiny Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 57 mm |
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Rebel Black Machined Face Copper.
Rebel Matt Gun Metal Machined Face från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 9" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/112.
GMP Rebel Glossy Black, 21"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
21"-fälg från GMP av modellen Rebel Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 40 mm.