Detta är en GMP-fälg av modellen Lunica Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". GMP Lunica Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Lunica Black Machined Face är 30 mm. Centrumhålet är 66.6 mm stort. GMP Lunica Black Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Lunica Black Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 055 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Lunica Matt Gun Metal Machined Face 18" från GMP med 8" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
18"-fälg från GMP av modellen Lunica Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/110, bredden 18" och ET-måttet 30 mm.
19"-fälg av modellen Lunica Black Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Lunica Black Machined Face är 18" och har en bultcirkel på 5/112.