Denna 20"-fälg från GMP har modellnamnet Lunica Satin Black Bronze Diamond. Fälgbredden för denna variant av GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 64.1 mm stort. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond kan du köpa från BytHjul för endast 4040 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 040 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
Lunica Satin Black Bronze Diamond 20" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
20"-fälg från GMP av modellen Lunica Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.
Fälg från GMP på 20" med modellnamnet Lunica Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond.